Chytrá wifina na chalupě i na doma ...

Chytrá wifina

Datový tarif
Chytrá wifina

Užívejte si internet naplno. Stahování 8 Mb/s, odesílání
4 Mb/s a v noci neomezenou rychlostí.

350 Kč

 

měsíčně

Wi-Fi modem
Huawei LTE CPE B310

Připojte až 33 zařízení najednou.
Bez složité instalace a nastavení.

100 Kč

 

měsíčně

2000 Kč odkup

Tarif lze koupit pouze s modemem. Ceny jsou včetně DPH a se smlouvou na 24 měsíců.

Otázky a odpovědi

Najděte si odpovědi na své otázky.


K dispozici máte měsíční datový limit 60 GB, který dokáže plně pokrýt potřeby většiny běžných uživatelů. Pokud používáte internet především k prohlížení webových stránek a sociálních sítí, vyřizování emailů a internetovému volání (Skype, Google Hangouts apod.), můžete jej využívat stejně jako jste byli zvyklí s pevným připojením.

Při překročení datového limitu 60 GB vám můžeme omezit rychlost stahování a odesílání na 256 kbit/s u následujících činností:

  • stahování a odesílání datových souborů (sdílení torrentů, stahování ze služeb jako Ulož.to, LeteckáPošta, HellSpy apod.)
  • přehrávání videa (např. YouTube), internetová televize (např. iVysílání, Stream.cz), online rádio
  • hraní online her (např. xbox live, zynga, diablo).

Za data po překročení 60 GB vám samozřejmě nebudeme účtovat nic navíc.

Rychlost 8 Mbit/s pro stahování a 4 Mbit/s pro odesílání vám bude stačit kromě běžného surfování i pro skypování, hraní her i sledování videí. Pro představu, videohovor přes Skype zpravidla vyžaduje rychlost okolo 600 kbit/s, pohodlné sledování videa na YouTube ve vysoké kvalitě kolem 3 Mbit/s. Od půlnoci do šesti ráno navíc můžete surfovat bez omezení rychlosti.
V čase od 0:00 do 6:00 hodin můžete s chytrou wifinou stahovat a odesílat data bez omezení rychlosti, záleží jen na kapacitě sítě.

Díky chytré wifině si bez pomoci technika vytvoříte vlastní Wi-Fi síť a do ní můžete připojit až 32 zařízení, další 1 přístroj můžete připojit ethernetovým kabelem přímo do modemu. Výhodou je, že Wi-Fi modem s chytrou wifinou můžete použít nejen doma, ale lze si ho vzít s sebou třeba na chatu nebo do kanceláře, kde ho stačí zapojit do elektrické zásuvky.

Wi-Fi modem Huawei LTE CPE B310 je zařízení, které kromě modemu obsahuje celou domácí bránu, včetně směrovače a firewallu. Podporuje všechny technologie a pásma, na kterých běží náš 4G LTE i 3G internet. Zařízení je přenosné, můžete jej zapojit do zásuvky doma, na chatě nebo třeba v kanceláři.

K modemu můžete připojit až 32 zařízení přes Wi-Fi v různých místnostech, další 1 přístroj ethernetovým kabelem.

Modem lze jednoduše a pohodlně spravovat jak přes mobilní aplikaci Huawei HiLink, která je dostupná pro operační systémy Android i iOS, tak přes webové rozhraní.

Technické specifikace

Rozměr: 126 x 181 x 36 mm
Hmotnost: 226 g
Standardy Wi-Fi: 802.11 b/g/n
Podpora externí antény
Obsah balení: modem, ethernetový kabel, napájecí adaptér, manuál k připojení (zvládnete sami bez pomoci technika)
Samozřejmě. Věříme, že budete spokojeni, proto vám dáváme záruku 30 dnů na vrácení modemu a odstoupení od smlouvy k datovému tarifu. Zboží můžete vrátit bez udání důvodu, a to osobně v prodejně nebo prostřednictvím České pošty.